Rockeři a metalisti všech zemí spojte se!!!!!!!!!!!!!!!

Rockoví a metaloví zpěváci/zpěvačky

DORO - oslavy na DVD

16. října 2010 v 17:03 | Levenka a Wolfíno
Doro Pesch dokončila práce na tom, čemu říká "největší dílo své kariéry". Set 2 DVD a CD nazvaný "25 Years in Rock", dokumentující oslavy čtvrtstoletí na scéně. Připomeňme, že na koncertě v Düsseldorfu se v prosinci 2008 s Doro na pódiu jako gratulanti objevili hosté jako HOLY MOSES, LEAVE´S EYES, ARCH ENEMY, Bobby Ellsworth z OVERKILL, Tarja, Axel Rudi Pell a celá řada dalších. Kromě této jedinečné události bude DVD obsahovat a výběr toho nejlepšího z koncertu v Číně či z koncertu, který si Doro zapsala jako č. 2500. Set vyjde 26. listopadu. Mrkněte na kompletní obsah a upoutávku v podobě duetu s Klausem Meinem ve "škorpióní" klasice "Rock You Like a Hurricane".
db

Tarja Turunen nové album "What Lies Beneath"

28. srpna 2010 v 19:15 | Levenka a Wolfíno
Tak Tarja se nám krásně činí. Práce na nové desce "What Lies Beneath" jsou v plném proudu. V novém blogu zveřejnila název hlavní skladby: "Naiad".

Kromě toho je vytvořen nový web, týkající se nové desky (tak, jak to bylo i u My Winter Storm). Web naleznete ZDE. Je tam už první vzkaz os Tarji, kde mimo jiné říká, že nás bude o průběhu nahrávání desky pravidelně informovat (fotky, a prý snad i videa) Celý vzkaz si můžete přeložený přečíst ZDE

jinak jak předpokládám, že víte, s novou deskou nastává nová image. Tarja zatím nic neprozradila a myslím, že nejsem jediná, kdo je na image zvědavý:)

wlb

Doro

12. srpna 2010 v 20:08 | Levenka a Wolfíno
dp
 
 

Reklama