Rockeři a metalisti všech zemí spojte se!!!!!!!!!!!!!!!

Rockové kapely info

Nové CD Kabát - Do pekla do nebe

24. května 2015 v 9:52 | Levenka a Wolfíno
Kabáti nám vydali nové CD pod názvem " Do pekla do nebe ".CD obsahuje 12 songů
1. Bang!
2. Do pekla / do nebe
3. Western Boogie
4. Pirates
5. Proti proudu
6. Valkýra
7. Myslivecký ples
8. Do Bolívie na banány
9. Restaurace pana Kalvody
10. Houby magický
11. Brousíme nože
12. Pakliže

EUROPE plánují DVD

20. února 2011 v 10:00 | Levenka a Wolfíno
EUROPE se chystají nahrát koncert, který odehrají 19. února v londýnském O2 Shepherd´s Bush Empire. Jde o druhý ze série koncertů britského turné Balls ´N´ Banners, které startuje o dva dny dřív v Glasgow. V říjnu pak záznam chtějí vydat na DVD a na Blu-Ray, jehož součástí budou také záběry ze zákulisí či ze zkoušek. A ač má být těžištěm setlistu poslední album "Last Look at Eden", EUROPE slibují, že nevynechají ani svá klasická alba z let osmdesátých.
e

Sebastian Bach míří do studia

19. února 2011 v 22:55 | Levenka a Wolfíno
Někdejší frontman SKID ROW, Sebastian Bach, se v pondělí vypraví se svou kapelou do studia nahrát materiál, který bude jeho další sólovkou. Sestava se oproti předešlému albu "Angel Down" (2007) lehce proměnila. Největší zvědavost vzbuzuje nejčerstvější a taky nejmladší posila, teprve dvacetiletý kytarista Nick Sterling, který se už ve svých deseti letech objevil na jednom pódiu například s Alicem Cooperem. Na Bachově sólovce bude mít dostatek prostoru nejen pro hru, ale i jako autor. Spolu s kapelou míří do studia také producent Bob Marlette, který v minulosti spolupracoval například se SHINEDOWN, ATREYU či BLACK SABBATH. "Jsme naladěni na stejnou notu. Poslal jsem mu svých třináct demáčů a sedm z nich už je podle něj v podstatě použitelných," řekl na Marlettovu adresu Bach. Deska mu vyjde u italského labelu Frontiers Records, s nímž čerstvě podepsal několikaalbový kontrakt.
sb

KISS plánují nástup do studia

31. ledna 2011 v 19:47 | Levenka a Wolfíno
Tommy Thayer prozradil, že KISS se pravděpodobně v březnu vypraví do studia nahrávat své nové album. "Začínáme pracovat na nějakých nových skladbách, stejným způsobem jako naposledy v případě ´Sonic Boom´. Takže jen my sami, bez nějakého plánu a až budou napsané, odzkoušíme je a nahrajeme. Takhle nám to vyhovuje," prozradil kytarista na letošním veletrhu NAMM. A stejně jako "Sonic Boom" i novinku bude produkovat Paul Stanley. "Paul ví líp než kdokoliv jiný jak má deska KISS znít," konstatoval Thayer. A jak odhadl, album by mohlo vyjít ještě letos.
k

URIAH HEEP makají (nejen) na novince

29. prosince 2010 v 16:39 | Levenka a Wolfíno
URIAH HEEP v době adventu zamířili do studia a začali nahrávat nástupce posledního řadového alba "Wake the Sleeper" (2008), kterého by chtěli vydat už příští rok. Rozchystané je také vydání živáku "Official Bootleg Volume II - Live in Budapest, Hungary 2010", který bude obsahovat záznam koncertu z letošního května, odehraného v budapešťské Petöfi Hall. "Půjde o jeden z mnoha živáků, které URIAH HEEP hodlají v budoucnu vydat. Chystáme celou sérii z vystoupení po celém světě. Ty nahrávky jsou v pravém slova smyslu oficiální bootlegy, protože zachycují náš výkon přesně tak, jak se odehrál, bez jakýchkoliv dalších úprav," slibuje kapela.
uh

Deep Purple - 27.10.2010 19:00 - Olomouc, Zimní stadion

15. září 2010 v 14:43 | Levenka a Wolfíno
DEEP PURPLE je pojmem, a to nejen v ranku rocku či hard-rocku. Je to pojem sám o sobě a i úplný neználek ve světě hudby ví, o koho jde. DEEP PURPLE přežili zdánlivě nekonečnou sérii změn v sestavě a dramatické hudební posuny od grandiózního progresivního rocku až k uši rvoucímu heavy metalu a zpět, až se vyvinuli v opravdovou instituci a živoucí legendu britského hard-rocku. V minulosti byli zapsáni i do Guinessovy knihy rekordů jako nejhlasitější kapela světa. Jejich neustálý kolotoč v sestavě nastartoval hudební kariéru nejednomu slavnému umělci, např. Ritchie Blackmoora, Davida Coverdalea či Iana Gilliana. Přes všechny těžkosti, které zákonitě po dlouhodobějším pobytu na vrcholu rockové slávy přicházejí,
DEEP PURPLE přežili a s pompou a lehkostí se vrací za svými věrnými fanoušky i v dalším, 21. století! Hrají v pohodě, s radostí a rozdávají svým uměním moudrost a nadšení. A pozor! DEEP PURPLE se opět vydávají na šňůru! Chystají zatím několik koncertů potvrzených ve 12 zemích světa 3 kontinentů! Česká Republika má tedy další, možná už jednu z posledních možností užít si jejich nezapomenutelnou show naživo! Comeback DEEP PURPLE se uskutečnil až v roce 1984, kdy se dala dohromady neslavnější sestava kapely a vzniklo vynikající album "Perfect Strangers". Úspěšné světové turné jejich návrat potvrdilo. Znovuobnovená sláva přinesla i další krize uvnitř kapely a na místo Iana Gillana se opět staví nový zpěvák - Joe Lynn Turner. V roce 1993 se však na počest 25 výročí kapely vrací Gillian. Krátce nato odchází z kapely definitivně Blackmoore. Na post kytaristy je angažován mladý američan Steve Morse, který se stává hnacím motorem kapely. Dodává kapele energii, inspiraci a chuť do hraní a vznikají jedny z nejlepších alb kapely "Purpendicular" a "Abandon".
V roce 2002 změna na postu klávesisty, odchází dlouholetý člen Jon Lord a nastupuje Don Airey. Vycházejí další výborné desky "Bananas" (2003) a "Rapture Of The Deep" (2005). DEEP PURPLE dnes, to je silný, odvážný, ohnivý, vášnivý, ale přesto uvolněný hard- rock vyznačující se dokonalou virtuozitou
jednotlivých členů! Chyťte jejich vlnu a nenechte si je ujít! Bude to nádhera!
Koncert pořádají Petarda Production a.s., ve spolupráci s Live Nation a agenturou Pragokoncert
dp
 
 

Reklama
Reklama