Rockeři a metalisti všech zemí spojte se!!!!!!!!!!!!!!!

Metalové kapely zajímavosti

DEVILMENT - „Even Your Blood Group Rejects Me“

8. října 2014 v 22:47 | Levenka a Wolfíno
Nová formace Daniho Filtha DEVILMENT přichází s mystickým videoklipem ke skladbě "Even Your Blood Group Rejects Me". Album "The Great and Secret Show", na němž ji najdete, vyjde 3. listopadu a my vám v listopadovém Sparku přineseme recenzi (a možná i něco víc)... Dani o DEVILMENT aktuálně pohovořil pro magazín MediaMikes: "Říkám to nerad, ale ten materiál má až popový odér." Tak co na DEVILMENT zatím říkáte?


PS: Epileptici, ať na klip raději nekoukají...

NIGHTWISH se rozešli s Anette Olzon

2. října 2012 v 21:27 | Levenka a Wolfíno
Zpráva roku? Minimálně podzimu ano! Spojení NIGHTWISH - Anette Olzon je minulostí. Kapela k rozchodu uvedla následující: "Další kapitola příběhu NIGHTWISH skončila. NIGHTWISH a Anette Olzon se rozhodli rozejít, ve vzájemném porozumění, pro dobro všech zúčastněných stran. V poslední době bylo čím dál tím zjevnější, že směr a potřeby kapely byly v rozporu, což vedlo k odloučení, které nelze napravit."
Anette v pátek, 28. září, musela kvůli onemocnění vynechat koncert v rámci amerického turné, na němž se NIGHTWISH momentálně nacházejí, a kapela za ni narychlo povolala Elize Ryd (AMARANTHE) a Alissu White-Gluz (THE AGONIST), které turné absolvují coby doprovodné vokalistky předskakujících KAMELOT, což švédskou zpěvačku značně rozladilo. "Nikdo se mě neptal, jestli s tím souhlasím a nemyslím si, že by to bylo správné rozhodnutí. (…) Rihanna by se taky nezeptala Britney Spears, jestli by za ni zaskočila, když by byla nemocná. Představa, že koncert je důležitější než lidé v kapele, je pro mě úplně nepochopitelná," napsala na svém blogu. 29. září už s kapelou opět vystoupila a právě vystoupení v Salt Like City se tak zapíše jako tečka jedné éry.
Zbytek turné k albu "Imaginaerum" s NIGHTWISH odjede Floor Jansen (AFTER FOREVER, REVAMP).

HALESTORM se podařil historický zápis

9. května 2012 v 19:46 | Levenka a Wolfíno
Zajímá vás, která kapela v těchto dnech skutečně "letí"? Alespoň v USA je odpověď jasná - mladá rocková parta HALESTORM, vedená dračicí Lzzy Hale. Jejich singl "Love Bites (So Do I)", z aktuálního alba "The Strange Case of…" je v zámoří v současnosti nejhranější skladbou v rockových rádiích formátu Active Rock, tedy těch, které do programu začleňují i současnou produkci. HALESTORM se tak stali historicky první kapelou se zpěvačkou za mikrofonem, které se něco takového povedlo!

ACCEPT mají pro "Stalingrad" nový obal

23. března 2012 v 11:40 | Levenka a Wolfíno
ACCEPT nejspíš seznali, že původní obal jejich nového alba "Stalingrad" byl příliš obyčejný a tak přišli s novým/dalším, o něco pestřejším. Mrkněte na něj, porovnejte.Deska vyjde 6. dubna, kromě obyčejné verze ještě v dalších třech limitovaných edicích. Jako set CD + DVD, jako rudý double vinyl a jako bílý double vinyl s rudým žíháním, který však bude k dostání pouze skrz e-mailovou objednávku přímo skrz label Nuclear Blast.

Stáhněte si nové TRIVIUM

13. června 2011 v 20:36 | Levenka a Wolfíno
TRIVIUM pojmenovali své nové album "In Waves" a titulní skladbu, kterou už dříve poskytli k náslechu, teď nabízejí k bezplatnému stažení. Stačí zamířit na jejich facebookový profil. Sama deska vyjde 9. srpna prostřednictvím Roadrunner Records. "Některé skladby jsou velmi intenzivní po technické i melodické stránce. Zvuk desky je velice pestrý, ale všechno to jde hezky dohromady. Na téhle desce jsme víc sami sebou než kdykoliv dřív. Všechny předchozí alba šla k něčemu připodobnit, ale tentokrát jsme se konečně našli," prohlásil o novém materiálu frontman Matt Heafy.

SEPULTURA chystá DVD...

25. dubna 2011 v 19:39 | Levenka a Wolfíno
SEPULTURA vystoupila v sobotu 16. dubna na festivalu Virada Cultural v brazilském Sao Paulu. Nešlo však o obyčejné vystoupení, naopak o jedinečný zážitek, kdy se ke kapele přidal orchestr zvaný Orquestra Experimental de Repertóiro. Kapela se naštěstí událost, která se patrně již nikdy nebude opakovat, rozhodla zfilmovat. V budoucnu tak vyjde jako live záznam na CD i na DVD, jehož vizuální dojem nepochybně ozvláštní i působivé prostředí; festival se totiž konal poblíž sto deset let starého vlakového nádraží.

A ať víte, nač se těšit, koukněte na video…


LORDI si našli nového bubeníka

30. října 2010 v 15:00 | Levenka a Wolfíno
Finská monstra LORDI se začátkem května rozešla s bubeníkem Kitou,jelikož porušil pravidla kapely a odmaskoval se. Během tří týdnů si za něj zbylí členové našli náhradu. Její jméno zní - Otus - v překladu "Stvůra". Pravá identita nové posily ale samozřejmě zůstává skryta. "Nejsme si moc jistí, kdo nebo co to je... Je to prostě stvůra, věc. Kombinace řezníka, popravčího, vetřelce, ještěra a zombie. Tvrdej týpek. A nepochybně jeden z nejošklivějších členů naší rodiny." Otus se fanouškům LORDI předvede na nadcházejícím turné, během kterého kapela dvakrát zahraje také v České republice. 18. listopadu v pražském kulturáku Vltavská, den následující v ostravské Bonver aréně.
l

LORDI ve filmu Temné patro

9. srpna 2010 v 22:00 | Levenka a Wolfíno
 
 

Reklama
Reklama