Rockeři a metalisti všech zemí spojte se!!!!!!!!!!!!!!!

Metalové kapely info

Mrkněte na obal novinky LORDI

22. ledna 2013 v 19:41 | Levenka a Wolfíno
LORDI se pochlubili obalem ke svému novému albu "To Beast or Not to Beast", které jim vyjde 8. března. Je vskutku shakespearovský. "Ten obrázek je součástí většího konceptu, původně byl jen jedním dílem skládačky, ale když jsme měnili název alba z Upgradead na ten současný, rozhodli jsme se ho dát na titul," vysvětluje Mr. Lordi. Kapela zároveň zveřejnila seznam skladeb, z nichž jedna je evidentně věnována zesnulému bubeníkovi Otusovi...


01. We're Not Bad For The Kids (We're Worse)
02. I Luv Ugly
03. The Riff
04. Something Wicked This Way Comes
05. I'm The Best
06. Horrifiction
07. Happy New Fear
08. Schizo Doll
09. Candy For The Cannibal
10. Sincerely With Love
11. SCG6: Otus' Butcher Clinic

LORDI - Noví členové, nové album

1. ledna 2013 v 17:10 | Levenka a Wolfíno
Finská monstra LORDI oznámila několik zásadních novinek - podepsali smlouvu s vydavatelstvím AFM Records, u nichž jim 8. března vyjde nové album "To Beast or Not to Beast" a také představili nové členy tlupy: klávesistku Hellu a bubeníka Manu. "Všichni fanoušci se mohou těšit na mistrovské dílo plné velkolepých rockových a metalových hymen v typickém lordím stylu," uvádí kapela v tiskové zprávě...

SOILWORK ukázali tracklist i obal své novinky

3. prosince 2012 v 16:13 | Levenka a Wolfíno
S koncepčními dvojalby se trhá příslovečný pytel, švédští SOILWORK pomalu představují to své. "Living Infinite" vyjde v jednom setu 1. března a kapela aktuálně představila jeho tracklist a také obal, o nějž se postaral Gabriel Mircea Eftemie, jinak lídr MNEMIC. Ten se SOILWORK spolupracoval už před sedmi lety, na přebalu pro fošnu "Stabbing the Drama". Kapela prý tentokrát chtěla něco jednoduššího a emblematičtějšího, Eftemie se pak rozhodl pro námořní nádech.

CD 1
01. Spectrum Of Eternity
02. Memories Confined
03. This Momentary Bliss
04. Tongue
05. The Living Infinite I
06. Let The First Wave Rise
07. Vesta
08. Realm Of The Wasted
09. The Windswept Mercy
10. Whispers And Lights


CD 2
01. Entering Aeons
02. Long Live The Misanthrope
03. Drowning With Silence
04. Antidotes In Passing
05. Leech
06. The Living Infinite II
07. Loyal Shadow
08. Rise Above The Sentiment
09. Parasite Blues
10. Owls Predict, Oracles Stand Guard

Cradle Of Filth, God Seed, Rotting Christ - "Creatures From The Abyss" Tour 2012

17. října 2012 v 0:05 | Levenka a Wolfíno
Út, 11.12.12, 19:00 hod MeetFactory
Ke Sklárně 3213/15, 150 00 PRAHA 5

Novinka HELLOWEEN vyjde v lednu

15. září 2012 v 22:24 | Levenka a Wolfíno
HELLOWEEN pojmenovali svou připravovanou novinku "Straight Out of Hell" a vydají ji 18. ledna 2013. Kapela ji nahrávala v Tenerife, ve studiu Mi Sueño, patřícímu zpěvákovi Andimu Derisovi, tradičně pod producentským dohledem Charlieho Bauerfeinda. Máme prý čekat víc, než jen obyčejného pokračovatele předchozích alb, takže se máme těšit na "epické kousky, ultrarychlé heavymetalové kvapíky i zpěvné střednětempé hymny".

CRADLE OF FILTH vydají svou desátou studiovku

23. srpna 2012 v 23:05 | Levenka a Wolfíno
CRADLE OF FILTH zaokrouhlí koncem října počet svých řadových nahrávek na deset. Novinka "The Manticore & Other Horrors" má stanovené datum severoamerického vydání na 30. října a lze tedy předpokládat, že rovněž v Evropě se jí dočkáme v období kolem dušiček. Půjde o hudební bestiář, jehož jednotlivé skladby pojednávají o bájných i nadpřirozených bytostech všeho druhu, nebudou chybět ani oblíbení upíři a vlkodlaci. "Je trošku kratší, soustředili jsme se hlavně na melodie a prvky, které se z naší hudby pozvolna vytrácely - takže je o něco punkovější, strukturovanější a trošku zpěvnější, ale pořád je extrémní a pořád to jsou CRADLE OF FILTH," přibližuje album Dani.

Joey Jordison pilně chystá skladby pro SLIPKNOT

27. června 2012 v 15:39 | Levenka a Wolfíno
Bubeník Joey Jordison v rozhovoru pro magazín Terrorizer prozradil, že pro zamýšlené album SLIPKNOT stihl napsat už čtyřicet songů. "Než se všichni sejdeme, píšu zatím sám." Jordison také dodal, že připravované album bude rozhodně tím nejniternějším v diskografii kapely. "Snažíme se žít své životy tak jako každý. Všem se nám přihodilo nějaké divné svinstvo a hodně našich songů to odráží. Na příštím albu tedy budeme vymítat zlé duchy a zbavovat se svinstva, které jsme v sobě, podle mě, vůči sobě samým, drželi až příliš dlouho," předvídá Jordison.

KORPIKLAANI ukázali obal své novinky

27. května 2012 v 18:02 | Levenka a Wolfíno
KORPIKLAANI ukázali obal svého nového alba "Manala", jehož vydání plánují na 3. srpen. Jako obvykle se o něj postaral kreslíř Jan Yrlund a jako obvykle na něm nechybí maskot kapely Vaari. Tentokrát, v souladu s názvem alba, zobrazuje finského mytického hrdinu Väinämöinena na cestě do podsvětí, Manaly. Kapela zároveň prozradila, že novinka bude obsahovat tucet songů zpívaných ve finštině, ovšem v limitované edici doručí dvojtou nálož - druhý disk totiž bude obsahovat tytéž skladby nazpívané v angličtině.

Noví MANOWAR by měli vyjít v létě

15. března 2012 v 18:43 | Levenka a Wolfíno
Že bychom se letos konečně dočkali nového alba MANOWAR? Vypadá to, že ano. Kapela v těchto dnech pravidelně dochází do studia pracovat na nových skladbách. "Jsme na sebe enormně přísní. Už dřív jsem říkal, že většinu materiálu, který zamítneme, by jiné kapely považovaly za hotový," tvrdí sebevědomě Joey DeMaio. Kdy přesně novinka vyjde, zatím není jisté, naživo však chce kapela materiál premiérově představit 21. června na italském festivalu Gods of Metal.

Detaily k novince SONATY ARCTIKY

29. února 2012 v 23:48 | Levenka a Wolfíno
Novinka SONATY ARCTIKYmá jméno, tracklist, obal i datum vydání! Jedenáctiskladbová placka "Stones Grow Her Name" vyjde 18. května. "Chybí už jen kousíček, abychom ji dokončili," informuje o aktuálním stavu frontman Tony Kakko, "nahrávání šlo vyloženě pohodově a je před námi mix." Jedním z prvních lidí, kteří desku slyšeli, byl dopisovatel německého Metal Hammeru Gunnar Sauermann, jemuž se tato příležitost naskytla na finském metalovém expu. Podle něj "SONATA ARCTICA nebyla nikdy zábavnější a rozmanitější, každý song je hit".

 
 

Reklama
Reklama